Faktury i paragony
Faktury VAT

Informujemy, iż sklep internetowy www.cukiernicza-kraina.pl korzysta ze zwolnienia podmiotowego z VAT, w związku z powyższym nie ma obowiązku wystawiania faktur VAT. Jednakże sklep zobowiązany jest wystawić fakturę dokumentującą sprzedaż zwolnioną, jeżeli żądanie jej wystawienia zostało zgłoszone przez Kupującego w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dostarczono towar bądź otrzymano całość lub część zapłaty. Standardowo sklep wystawia faktury w formie elektronicznej, które przesyłane będą na adres mailowy w dniu wysłania zamówienia.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2017 r. poz. 1221)

 

Paragony

Informujemy, iż sklep internetowy www.cukiernicza-kraina.pl korzysta ze zwolnienia z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kasy fiskalnej. W związku z powyższym w dostarczonej do Kupującego przesyłce nie będzie dołączonego paragonu fiskalnego.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. 2017 r. poz. 2454).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl